Yeni Batwoman kim olacak? Yeni Batwoman kim? Javicia Leslie kimdir?

Yeni Batwoman kim olacak? Yeni Batwoman kim? DC Comics karakteri Batwoman’ın ana karakteri Ruby Rose’un diziden ayrılması hayranları ve yapımcılar şoke etmiştir. Ardından yeni Batwoman’ın kim olacağı akıllarda soru işareti bırakmıştı. Yeni Batwoman kim olacak? Yeni Batwoman kim? İşte yeni Batwoman belli oldu

Yeni Batwoman kim olacak? Yeni Batwoman kim? Javicia Leslie kimdir?

Yeni Batwoman kim olacak? Yeni Batwoman kim? Supernatural, The Vampire Diaries, Arrow, Flash gibi uzun soluklu dizileri yayınlayan ABD’li The CW de Batwoman da yayınlanıyordu. Geniş izleyici kitlesine sahip olan Batwoman’ın başrolü Ruby Rose’un diziyi bırakması yapımcı ve hayranlarını üzmüştü. Ardından yeni Batwoman’ın ki olacağı ise merak konusu olmuştu. Yeni Batwoman’ına hayat verecek olan isim belli oldu. Yeni Batwoman kim olacak? Yeni Batwoman kim?

Yeni Batwoman kim olacak?

Batwoman’a hayat verecek olan isim Javicia Leslie olacak. God Friended Me ve The Family Business dizilerinin yanı sıra Always a Bridesmaid filminde rol alan genç oyuncu, bu rolü üstlenen ilk siyah isim.30 Mayıs 1987 doğumlu Leslie, Almanya’nın Augsburg kentinde dünyaya geldi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER