Yok artık: Koronavirüsün filmi 2011'de yapılmış

2011'de çekilen, birbirinden ünlü oyuncuların rol aldığı 'Contagion' filmi Türkiye'de 'Salgın' adıyla gösterime girmiş, ancak fazla ilgi göstermemişti. Şimdi ise herkes bu filmi izliyor. Çünkü bu filmdeki olanlar tıpkı şu anda yaşadığımız koronavirüs salgını gibi

Yok artık: Koronavirüsün filmi 2011'de yapılmış

Bu tesadüf mü? Yoksa dünyada bazı şeylerin planı önceden mi yapılıyor?

Koronavirüs salgını... Nasıl oldu, yayıldı? İşin enteresanı 2011 yılında çekilen 'Contagion' filmi nasıl oluyor da adeta bugünleri anlatıyor?

Film, kadrosundaki birbirinden ünlü yıldızlara rağmen fazla ilgi görmemişti. Ama şimdi tüm dünyada olduğu gibi bizde de herkes bu filmi izliyor.

Türkcell Tv'de var örneğin; kimisi de internetten indiriyor.

Yönetmenliğini Steven Soderbergh'in yaptığı, senaryosunu Scott Z. Burns'un yazdığı film tam bir yıldızlar geçidi. Matt Damon, Jude Law, Laurence Fishburne, Gwyneth Paltrow, Kate Winslet, Marion Cotillard gibi ünlüler var.

İşin enteresanı koronavirüse kadar "Sıradan bir film" gibi görülen şu sinema filmi şimdi gözde oldu. Çünkü bugünü anlatıyor. Koronavirüs salgınına tıpa tıp benzeyen bir salgının dünyayı sarması ve insanların yaşadığı paniği konu ediyor.

Daha da enteresan olanı tıpkı koronavirüs gibi bu filmdeki salgın da Uzakdoğu'dan başlıyor. Amerika, Avrupa her yanı sarıyor.

Filmde en sonunda salgına çare buluyorlar ama bu sırada da virüsün yol açtığı ölüm oranı yüzde 25'i buluyor. 

Bu bir tesadüf mü?

Yoksa yaşadığımız herşeyin senaryosu önceden mi yazılıyor?

İsterseniz filmi bir izleyin, cevabını ondan sonra verin.

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2020, 14:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER