Kalp pili takan, böbrek yetmezliği çeken felçli Ramazan Polat ile eşi Hamdiye Polat (71) otobüste çıkan 'yer verme' tartışmasında hayatlarının kabusunu yaşadı. Geçen yıl yaşanan o anlar otobüs kamerasına yansıyınca tüm Türkiye tepki göstermişti. Lise müdürünün dövüp üstüne çıkarak zıpladığı Ramazan Polat hayatını kaybetti.

Annesi ile Amerika'ya kaçtıktan sonra yakalanan Timur Cihantimur'un hapishane görevlilerinden isteği pes dedirtti Annesi ile Amerika'ya kaçtıktan sonra yakalanan Timur Cihantimur'un hapishane görevlilerinden isteği pes dedirtti

15 Aralık 2023’te Mersin Şehir Hastanesine giden otobüste, Tarsus ilçesinde bir lisenin müdürü olduğu öğrenilen İsmet T. ile oğlu A.O.T. (17), kalp pili takılı olan, felçli olduğu için vücudunun sağ kısmını tam olarak kullanamayan ve böbrek yetmezliği çeken Ramazan Polat (77) ve eşi Hamdiye Polat’ı (71) darp etmişti.

ACI HABER BUGÜN GELDİ

Güvenlik kamerasına yansıyan olayda mağdur olan 77 yaşındaki Ramazan Polat’tan bugün acı haber geldi. Yaklaşık 2 haftadır Mersin Üniversitesi Hastanesi’nde yoğun bakımda olan Polat, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Otopsi işlemlerinin ardından kesin ölüm nedeni belirlenecek olan Polat’ın daha sonra cenazesinin defin edileceği belirtildi.

Editör: İrem Nur Kaya