Acilen ameliyata alındı: Seren Serengil'den kötü haber geldi!

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla magazin gündeminden düşmeyen şarkıcı ve sunucu Seren Serengil, uzun bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele veriyordu. 50 yaşındaki Serengil'in hayranlarını üzen haber geldi

Acilen ameliyata alındı: Seren Serengil'den kötü haber geldi!

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla magazin gündeminden düşmeyen şarkıcı ve sunucu Seren Serengil, uzun bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele veriyordu. 50 yaşındaki Serengil'in hayranlarını üzen haber geldi.

Bugün sabah 05.30'da artan ağrıları sonucu hastaneye kaldırılan Seren Serengil'in acil ameliyata alındığı öğrenildi. 

Seren Serengil'in sevgilisi Mustafa Tohma, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Tohma açıklamada "Geçirdiği ameliyat sonrası safra kesesi çalışamayacak duruma gelmiş. Bu nedenle safra kesesi alınacak." ifadelerini kullandı.

Serengil'in ameliyata alındığını belirten Tohma "Böbreklerde su içmemesinden ve yine geçirdiği ameliyattan dolayı böbreklerde oluşan taşlar kanalları tıkadığı için acilen ameliyata alınacak. Dualarınızla bugünleri atlatacak." dedi.

Bir süredir Dumping sendromuyla mücadele eden ünlü şarkıcı, hastalığıyla ilgili, "Günde 10-15 ilaç içiyorum ama vücutta kalmıyor. O yüzden serum da alıyorum. Bunları kendi kafasızlığımdan yaptım, kabul ediyorum." diye konuşmuştu. Serengil, "Yemek yediğim anda midem bulanıyor. Yemek bağırsağa gidiyor. Şekerim düşüyor, beynime oksijen gitmiyor" ifadelerini kullanmıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER