Acun Ilıcalı'dan çarpıcı 'MasterChef' açıklaması: "Lütfen başvurmayın!"

Acun Ilıcalı, en çok izlenen programlarından MasterChef için çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ilıcalı, "Çok yoğun bir başvuru var. Eğer bu işle çılgınca ilgilenmiyorsanız başvurmayın" diye konuştu

Acun Ilıcalı'dan çarpıcı 'MasterChef' açıklaması: "Lütfen başvurmayın!"

Survivor 2020'nin son bölümünde final heyecanı esmeye başlamışken Acun Ilıcalı'nın ada konseyindeki açıklamaları duyanların ağızlarını açık bıraktı. Survivor'ın bitmesiyle başlayacak olan MasterChef yarışması ile ilgili açıklamalar yapan Ilıcalı, başvuru yapılmamasını istedi. 

Acun Ilıcalı, ''Başıma ilk kez geliyor'' diyerek şunları anlattı:

"MasterChef programına çok yoğun başvuru yapıldı. Bu sene büyük bir ilgi var. Ancak arkadaşlar başvuralara yetişmekte zorlanıyor.''

''Ben başvurular için anons yapacaktım ancak arkadaşlar istemediler. Lütfen MasterChef'e lütfen başvurmayın. Eğer bu işle çılgınca ilgilenmiyorsanız başvurmayın."

Acun Ilıcalı, MasterChef yarışmasının Survivor 2020'nin finalinden 2 gün sonra TV8'de yayınlanmaya başlayacağını açıkladı.

MasterChef'in yeni sezon jürisinde ise yine Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun yer alması bekleniyor.

Sürpriz bir isim olup olmayacağı ise henüz merak konusu. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER