Acun Ilıcalı TV8'i satıyor: Bakın yeni sahibi kim olacak!

Survivor, MasterChef, O Ses Türkiye gibi programların yapımcısı ve aynı zamanda TV8'in sahibi olan medya patronu Acun Ilıcalı, kanalını satma kararı aldı. Satış için gelen teklifler olduğunu doğrulayan Ilıcalı, "Kuzey Avrupa'dan büyük baskı var. Baskı altındayım. Tamamını satma düşüncemiz yok ancak büyümek için belirli ortaklıklar planlıyoruz" dedi

Acun Ilıcalı TV8'i satıyor: Bakın yeni sahibi kim olacak!

Survivor, MasterChef, O Ses Türkiye gibi programların yapımcısı ve aynı zamanda TV8'in sahibi olan medya patronu Acun Ilıcalı, kanalını satma kararı aldı. Satış için gelen teklifler olduğunu doğrulayan Ilıcalı, "Kuzey Avrupa'dan büyük baskı var. Baskı altındayım. Tamamını satma düşüncemiz yok ancak büyümek için belirli ortaklıklar planlıyoruz" dedi.

"Doğru bir yatırım görürsek tamamını satalım gidelim değil ama eğer benim hayallerimin devamı olacaksa olabilir. Kuzey Avrupa'dan baskı altındayım şu anda. Masraflı bir kanal değiliz. Televizyon sahibi olmayı yeni öğrendik.

Yapımcılığı geliştirdik çok iyi bir noktaya geldik. Benim hayallerim başarılı bir televizyon sahibi olmaktı daha farklı hayallerim de var. TV8 ciddi para kazanıyor. Belki ilk sene arşiv yapmak için yatırımsal zararımız oldu" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2020, 11:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER