Acun Ilıcalı’dan İlginç Rıdvan Dilmen İtirafı!

TV 8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, Eser Yenenler’in programı Eser Yenenler Show’da Rıdvan Dilmen’e olan hayranlığından bahsederken şaşırtıcı bir itirafta bulundu

Acun Ilıcalı’dan İlginç Rıdvan Dilmen İtirafı!

TV 8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, Eser Yenenler’in programı Eser Yenenler Show’da Rıdvan Dilmen’e olan hayranlığından bahsederken şaşırtıcı bir itirafta bulundu.

BÜYÜK RIDVAN DİLMEN HAYRANI

Televizyonculuğu dışında futbola olan ilgisiyle de bilinen Acun Ilıcalı’nın Fenerbahçe sevgisi herkes tarafından biliniyor. Eski oyunculardan açılan sohbet üzerine konunun Rıdvan Dilmen’e gelmesiyle hayranlığını ifade eden Ilıcalı, “Onun maçlarını seyretmek korkunç bir mutluluktu” sözlerine yer verdi.

KEDİSİNİN ADINI RIDVAN KOYMUŞ

Ilıcalı, Rıdvan Dilmen’e olan hayranlığının kedisine kadar ulaştığını ifade etti. Ilıcalı “ İlk Kedimin adı Rıdvan’dı. Ben Küçükken Rıdvan Hoca’nın büyük fanatiğiydim. Bizi o kadar mutlu etti ki kendisi. Kedim ise çok şahsiyetli, sağlam bir kediydi. Çok becerikliydi” şeklinde konuşarak seyircilerin yüzünü gülümsetti. Acun Ilıcalı’nın kedilere olan ilgisinden ötürü birçok kedi beslediği biliniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER