Acun Ilıcalı’nın Sercan Yıldırım’a cevabı sosyal medyayı salladı!

Survivor'da Sercan Yıldırım, Acun Ilıcalı ile girdiği diyalogla sosyal medyada gündem oldu

Acun Ilıcalı’nın Sercan Yıldırım’a cevabı sosyal medyayı salladı!

Survivor 2020’de ünlüler takımında boy gösteren eski futbolcu Sercan Yıldırım yine gündeme damga vurdu. Sercan’ın Acun Ilıcalı ile arasında geçen diyalog sosyal medyada da en çok konuşulan konular arasına girdi.

Ilıcalı sitem etti

Yarışmalar sırasında bir pozisyona yoğun itirazlarda bulunan Sercan Yıldırım ve ünlüler takımına tepki gösteren Acun Ilıcalı sitemlerini konseyde de sürdürdü.

'Fatih Hoca'dan kaptım'

Ilıcalı’nın “Sen orada olaylar çıkararak bütün o sistemi bozdun” sözlerine karşı Sercan Yıldırım, “Fatih hocam benim eski hocam ve çok sevdiğim bir hocam. O da karşı tarafı bilerek etkilediği değil kazanmayı sevdiği ve sahaya yansıttığı için her zaman kazanıyordu. Ben de onun o duruşunu çok seviyordum. Belki de ondan kaptım” ifadelerini kullandı.

'Konular arasında hırsın yoktu'

Bu sözler karşısında Acun Ilıcalı’nın Sercan Yıldırım’a verdiği yanıt sosyal medyada çok konuşuldu:

“Fatih Hoca ile geçenlerde konuştuk. Seninle ilgili de konuştuk. Konular arasında kazanma hırsın yoktu açıkçası. Şu anda o da gülümseyerek seni seyrediyordur. Konsantrasyonun kaybolması ile ilgili bir konuşmaydı o. Çok değerli bir futbolcu olduğun, seni milli takımda da oynattığı… Senin konsantrasyonun başka konulara kaydığı için futbolda daha iyi yerlerde olman gerektiğini düşünüyor.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER