Ailesi karantinaya alınan Pınar Deniz'in isyanı

Vatanım Sensin dizisiyle şöhret olan ünlü oyuncu Pınar Deniz, anneannesi, annesi ve teyzesinin koronavirüs şüphesi nedeniyle karantinada olduğunu açıkladı

Ailesi karantinaya alınan Pınar Deniz'in isyanı

Ünlü oyuncu Pınar Deniz, anneannesi, annesi ve teyzesinin koronavirüs şüphesi nedeniyle karantinaya alındığını söyledi ve yaşadıklarını sosyal medya hesabından paylaştı.

Vatan Sensin dizisindeki rolüyle şöhret olan Pınar Deniz, şu paylaşımları yaptı:

-  Anneannemde nefes darlığı olduğu için hastaneye geldim. Corona yüzünden onu gözlem altına aldılar. 

- Kendimi koruyor, dışarı çıkmıyordum. Ama onda pozitif çıkarsa hepimizi karantina altına almak zorundalar. Gözlem odasında 10 dakika durdum. Üzerinize kapıyı kapatıyorlar.

-  Annem, teyzem ve anneannemi belirtiler olduğu için gözlem altına aldılar. Testin sonucunu bekleyeceğiz. 

- Arayan yazan herkese teşekkür ederim ama sinirlerim bozuldu, dönemeyeceğim size gerçekten. Siz istediğiniz kadar koruyun kendinizi, sevdiklerinizin başına bir şey gelecek korkusu anlatılmaz.

- Sadece ailemin ihtiyaçlarını götürmeye hastaneye çıkıyorum. Sonra eve gelip deli gibi dezenfekte oluyorum. Kendimden korktuğum için değil, olur da başka inşalara taşırım diye… 

- Sahilde deli gibi trafik var. İnsanlar hiçbir şey yokmuşçasına dolaşıyorlar. Bencillik çok fena şey çok. Sevdikleriniz için dışarı çıkmayın.
 

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2020, 19:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER