Ajda Pekkan içinde ukde kalanları anlattı: Metroya, metrobüse hiç binmedim, Marmaray'ı çok merak ediyorum

Şarkıcı Ajda Pekkan, dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Pekkan, ünlü olduğu için İstanbul'u gezemediğini söyleyerek "Metroya da metrobüse de hiç binmedim. Hele Marmaray'ı çok merak ediyorum. Vapura binmek de çok istiyorum" dedi.

Ajda Pekkan içinde ukde kalanları anlattı: Metroya, metrobüse hiç binmedim, Marmaray'ı çok merak ediyorum

Şarkıcı Ajda Pekkan, gündeme ve hayatına ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın etkinliklerine katılması ve Gülşen'in kıyafetleri hakkında konuştu.

"METROYA METROBÜSE HİÇ BİNMEDİM"

Ünlü olmanın çok büyük bir sorumluluk olduğunu söyleyen Pekkan, " İstanbul'u gönlümce gezmek istiyorum ama olmuyor. Mesela Kapalıçarşı'yı, Tahtakale'yı, Perşembe Pazarı'nı veya Galata'yı gezmek istiyorum ama uzun yıllardır buralara gitmiyorum. İçimde ukdedir bu. Metrobüse, İDO'ya hiç binmedim, çok merak ediyorum. Metroya da metrobüse de hiç binmedim. Hele Marmaray'ı çok merak ediyorum. Vapura binmek de çok istiyorum. Deniz albayıydı babam, onunla binerdik küçükken. O günler hâlâ aklıma geliyor" dedi.

Sabah gazetesinden Tuba Kalçık'a konuşan süperstar Ajda Pekkan, zaman zaman Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın himayesinde gerçekleştirilen etkinliklere katıldığı için yapılan eleştirilere yanıt verdi.

Pekkan, "Niye eleştirildiğimizi anlamıyorum gerçekten. Cumhurbaşkanımız, tüm milletimizin seçimi ile belirlenmiş bir kişi ve hepimizin Cumhurbaşkanıdır. Neticede şahısları değil ülkemizi temsil ediyor" dedi.

GÜLŞEN'E DESTEK VERDİ

Pekkan, "Bazı kadın sanatçılarımızın sahne kıyafetlerini çok eleştiren bir kesim oldu. Siz ne düşünüyorsunuz?" sorusuna da şöyle yanıt verdi:"Bu eleştiriler benim için olabilir, başka bir kadın meslektaşım için de olabilir. Önemli olan sanatçının nasıl giyinmek istediği. Sahnede kendini nasıl iyi hissediyorsa öyle giyinmeli. Ben bu açıdan kadın sanatçılarımızı destekliyorum."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER