Arda Turan ve Aslıhan Doğan çiftinin ikinci çocuğu Asil Aslan dünyaya geldi

Galatasaray, Atletico Madrid ve Barcelona gibi takımlarda futbol oynayan Türkiye'nin en en önemli sporcularından Ardu Turan ikinci kez baba oldu. Arda Turan Aslıhan Doğan çifti yeni doğan bebeklerine Asil Aslan ismini koydu

Arda Turan ve Aslıhan Doğan çiftinin ikinci çocuğu Asil Aslan dünyaya geldi

Arda Turan ve Aslıhan Doğan çiftinin ikinci çocukları bugün doğdu. Hamza Arda isminde bir oğulları olan ünlü çift, ikinci oğullarına “Asil Aslan” ismini verdi.

Arda Turan açıkladı

Instagram'da 6 milyondan fazla takipçisi bulunan Arda Turan, ikinci çocuğunun müjdesini buradan verdi ve bir mesaj paylaştı. Öte yandan Asil isminin yanına Aslan'ı ekleyen Arda Turan'ın Galatasaray sevgisi nedeniyle bu ismi verdiği iddia edildi. Bilindiği üzere Arda Turan ile Galatasaray arasındaki transfer söylentileri geçtiğimiz seneden beri konuşuluyor. Son olarak Fatih Terim'le arasını düzelten Turan, her fırsatta Galatasaray'a gelmek istediğini belirtiyordu. 

"Değerli Dostlarımız;

Dünyanın ve ülkemizin geçtiği bu zor günlerde sağlıkla doğan oğlumuza kavuşmuş olmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Her özel günümüzde mutlaka bir arada olduğumuz sizlerden bu süreç için ricamız, doğum sonrasında öncelikle sizlerin sağlığı ve ardından hen kurallarının verimli şekilde uygulanabilmesi adına Asil Aslan Turan ile tanışmanızın sağlıklı günlerde olmasıdır.

Dualarınızın ve sevginizin bizim yanımızda olacağına sonsuz inancımız ile sağlıklı günlerde kavuşmayı diliyoruz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz. Aslıhan & Arda Turan"

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER