Aşk yaşamaya başlayan Hadise ve Kaan'dan jet karar!

Yaklaşık bir aydır birlikte olan Hadise ve Kaan Yıldırım ikilisi ilişkileriyle ilgili jet bir karar aldı. Kaan Yıldırım sevgilisi Hadise'nin evine taşındı. İkili birlikte yaşama kararı aldı

Aşk yaşamaya başlayan Hadise ve Kaan'dan jet karar!

Oyuncu Kaan Yıldırım'ın köpeğiyle poz vererek yeni aşkını ilan eden ünlü şarkıcı Hadise, sevgilisiyle aynı evde yaşamaya başladı. Yaklaşık bir aydır birlikte olan ikili, ilişkileri hakkında henüz bir açıklama yapmadı.

İkili birlikte yaşamaya başladı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu dizisinde rol alan Kaan Yıldırım ile şarkıcı Hadise aşk yaşamaya başladı. İlişkileri hakkında herhangi bir açıklama yapmayan ikili, birlikte yaşamaya başladı. Kaan Yıldırım ilişkilerini ele veren köpeğiyle birlikte Hadise'nin İstinye'deki evine taşındı.

İlişki iddialarını güçlendirdi

Daha önce de hemşehrisi Reynmen'in şarkılarında dans eden Hadise, dün hakkında çıkan ilişki iddialarına sessiz kalarak arabasında spor kıyafetleriyle bir video çekip Reynmen'in Leila şarkısını söyledi. Şapkasıyla makyajsız yüzünü kamufle eden Hadise şarkının "Dünya bir yana sen bir yana" kısmını söylemesi ise dikkat çekti. Şarkıcının Kaan Yıldırım ile arasındaki aşk haberlerine sessiz kalarak böyle bir paylaşım yapması ilişki iddialarını güçlendirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER