Aşkı Memnu dizisinin oyuncusundan flaş itiraflar

2008 yılında yayınlandığı dönemde reyting rekorları kıran, daha sonra defalarca kez tekrarı ekrana gelen Aşkı Memnu dizisi koronavirüs günlerinde de yayınlanmaya başladı. Dizide 10 yaşındaki Bülent'in canlandıran Batuhan Karacakaya, flaş itiraflarda bulundu

Aşkı Memnu dizisinin oyuncusundan flaş itiraflar

Halit Ziya Uşaklıgil'in ölümsüz eseri Aşkı Memnu'nun uyarlaması 2008 yılında dizi olarak Kanal D'de ekrana gelmiş ve reyting rekorları kırmıştı.

Dizi daha sonra defalarca kez ekrana geldi. Son olarak da koronavirüs günlerinde bir kez daha yayınlanmaya başladı ve yine aynı ilgiyi gördü.

Dizide 10 yaşındaki Bülent'i canlandıran, bugün ise 23 yaşında olan Batuhan Karacakaya flaş itiraflarda bulundu.

Karacakaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda Behlül’ün Nihal’e olan aşkını kanıtlamak için saçlarını kestiği sahneyle dalga geçtiğini belirtirken, sonraki bölümlerde aynı durumun Bülent’in başına geldiğini anlattı.

Saçlarını tıraş ettireceği için çok ağladığını itiraf eden Karacakaya, Bihter’e “Sana anne diyebilir miyim?” dediği sahnede çok zorlandığını anlattı.

“Ağlamam için gözüme bir şey sürdüler, o kadar canım yandı ki gözümü açamadım. Tabi sonra canım yandığı için gerçekten ağladım” diyen Karacakaya, final bölümü ile ilgili de şunları söyledi:

“Bihter’in nasıl öleceğini kimse bilmiyordu, hepimiz çok sonra öğrendik.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER