Aslı Bekiroğlu'nun ifşa görüntüleri reklamın bir parçası mıydı?

Geçtiğimiz günlerde ifşa görüntüleri ortaya çıkan Aslı Bekiroğlu ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. İfşa görüntülerinin nasıl ve kim tarafından ortaya çıkarıldığı ile ilgili herhangi bir açıklamada bulunmayan ünlü oyuncu, sadece fotoğrafları yayanlar ve kötü yorum yapan kişilere hukuk mücadelesi başlattığını açıklamıştı

Geçtiğimiz günlerde ifşa fotoğrafları ve videoları ortaya çıkan Aslı Bekiroğlu ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. İfşa görüntülerinin nasıl ve kim tarafından ortaya çıkarıldığı ile ilgili herhangi bir açıklamada bulunmayan ünlü oyuncu, sadece fotoğrafları yayanlar ve kötü yorum yapan kişilere hukuk mücadelesi başlattığını açıkladı.

Yaşadıkları reklam kampanyası mı?

İki hafta önce görüntüleri internete sızan ve siber zorbalığa maruz kaldığını belirten Aslı Bekiroğlu, yaşadığı olayın ardından bir cilt bakım markasının siber zorbalık mesajı veren reklam kampanyasının yüzü oldu. Siber zorbalığa karşı mücade eden reklamın ardından herkes, Bekiroğlu'nun yaşadığı olayla ilgili reklam kampanyası olabileceğini söyledi.

Ünlü şarkıcı Edis ifşa videosu için savcılığa suç duyurusunda bulundu HABERİNİ OKUYUN

Bekiroğlu açıklamalarında da hep "İfşada bulunmak suçtur", "Siber suça ortak olma", "Başkasının özel fotoğraflarını paylaşmak suçtur" gibi mesajlar verdi.

'Krizi fırsata çevirdi'

Sabah yazarı Mevlüt Tezel'in kaleme aldığı haberde, "Ne garip rastlantı! İki hafta önce fotoğrafların internete sızsın, siber zorbalığa maruz kaldığından şikayetçi ol, sonra da bir cilt bakım markasının siber zorbalık mesajı veren reklam kampanyasının yüzü ol ve daha sonra bu markanın tanıtımında siber zorbalıktan bahset. 

Bekiroğlu yaşadığı olaydan sonra gördüğü destek için de "Bu dünyadaki iyiliğe yeniden inanmamı sağladı" dedi! Kimseyi suçlamıyorum ama Bekiroğlu'nun yaşadıklarını sürekli reklam kampanyasının sloganları üzerinden değerlendirmesi de garip! Ya da krizi fırsata çevirmek bu olsa gerek! Marka reklam kampanyasını için #İyiKalpliOl çağrısında bulunacak bir siber zorbalık mağdurunu arıyorken o anda Bekiroğlu hacklan'di. İlginç tesadüf!" dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2020, 13:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER