ATV'de ekrana gelen Beni Bırakma dizisinde koronavirüs şoku: Mert Dizemen öldü!

ATV'de ekrana gelen Beni Bırakma dizisindeki ölüm haberi herkesi üzüntüye boğdu

ATV'de ekrana gelen Beni Bırakma dizisinde koronavirüs şoku: Mert Dizemen öldü!

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını dizi setlerini de vurdu. ATV'de ilk bölümü 8 Ocak 2018'de yayınlanan Beni Bırakma dizisinde koronavirüs kaynaklı ölüm herkesi şok etti.

Oyuncular Sendikası'nın duyurduğu ölüm haberi sadece dizi çalışanlarını değil sektörde de derin üzüntü yarattı. 

Hikayesini Nebahat Küçükazay’ın kaleme aldığı, Focus Film imzalı filmde koronavirüs şoku sette moralleri düşürdü. Ayşegül Işıkay'ın yönetmenliğini üstlendiği dram türünde dizide görev yapan karema asistanı Mert Dizmen koronavirüsten hayatını kaybetti. 

Oyuncular Sendikası genç kamera asistanı Mert Dizmen'in vefat haberini duyurdu. Yapılan duyuruda "Beni Bırakma dizimizde Kamera asistanı olarak çalışan Mert Dizemen maalesef vefat etmiştir.. Genç yaştaki bu kayıp hepimizi derinden üzmüştür.' denildi. 

Mert Dizemen'in 30 Ekim’de test yaptırdığı ve Covid testinin pozitif olduğunun belirlendiği bildirildi. Genç asistanın karantinaya girdiği belirtilirken yaşanan gelişmeler şöyle aktarıldı:

"Düne kadar (6 .11. 2020) süreci çok hafif atlattığını arkadaşlarıyla paylaşmış durumunun iyi olduğunu dile getirmiştir. Dün Mersin’deki annesiyle görüştüğünde göğsünde ağrı, kolunda uyuşma olduğunu söylemiş ancak herhangi bir tıp kuruluşuna başvurmamış, gece uykusunda da bu elim olay gerçekleşmiştir."

Ölümü şüpheli bulundu

" Adli merciler ölümü şüpheli bulmuş ve gerekli adli süreci başlatmışlardır. Mert arkadaşımız sadece Beni Bırakma setimizde çalışmış olup Acemi Anneler dizisinde hiç bir şekilde görev almamıştır. Sigortalı personel listesinde de Mert’in Beni Bırakma dizimizi gerçekleştirdiğimiz Dizi Yapım ltd Şti nde çalıştığı görülmektedir. Hepimizin başı sağolsun. Allah rahmet eylesin."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER