Başakşehir Alda Restaurant’ın açılışına ünlü akını!

Dünya mutfağı ve kendin pişir kendin ye konpestiyle hizmete giren Başakşehir Alda Restaurant’ın açılışına çok sayıda ünlü katılım gösterdi. Açılışa katılanlar arasında yer alan usta sunucu Mehmet Ali Erbil espirileriyle açılışa renk kattı.

Başakşehir Alda Restaurant’ın açılışına ünlü akını!

Görkemli açılışa aralarında Mehmet Ali Erbil, Turgay Tanülkü , Wilma Elles, Ebru Destan, Arzu Yanardağ, Esra Sönmezer , Nuri Alço, Hakan Ural, Şahin Kendirci, Coşkun Gögen, Tolga Yüce ve Selahattin Taşdöğen, Zeki Sincar gibi bir çok ünlü isim katıldı.

Adil Dağbakan’ın ev sahipliğinde ve Zeki Sincar Production tarafından gerçekleştirilen açılışta Mehmet Ali Erbil espirileri ile renk katarken herkesi kahkahalara boğdu.

Son olarak ‘Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ da oynayan usta oyuncu Turgay Tanülkü, basın mensuplarına yaptığı açıklamada film müjdesi verdi. Tanülkü," İki tane yeni film çektik. Yeni projeleri de değerlendiriyorum “ dedi.

Kimsesiz çocuklara yapmış olduğu yardımlar ile bilinen Tanülkü, okulların açıldığının hatırlatılması üzerine, “Evlatlar bizim evlatlarımız. Çok mutluyum çocuklar büyüyorlar. Telaşımız var. Ben ülkemi çok seviyorum. O çocuklar okuyup tamamen kendi ayakları üzerinde duracaklar” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER