Bergen'in filminde kavga: Dilber Ay'ın oğlu küfür ve hakaretler yağdırdı

Dilber Ay'ın oğlu olduğu iddia edilen kişi, dün akşam Bergen filminde olay çıkardı

Bergen'in filminde kavga: Dilber Ay'ın oğlu küfür ve hakaretler yağdırdı

Başrollerini Farah Zeynep Abdullah ve Erdal Beşikçioğlu'nun paylaştığı Bergen filmi, vizyona girdiği günden beri gündemden düşmüyor. Bergen'in katili Halis Serbest'in yaşadığı Adana Kozan'da vizyona girmemesiyle gündeme gelen filmin, dün akşam İstanbul'da yayınlanan bir seansında da olay çıktı.

Haberler.com'un haberine göre 2019 yılında hayatını kaybeden Dilber Ay'ın oğlu olduğunu iddia eden bir kişi, dün akşam Bergen filmini izlemeye gittiği ve olay çıkardığı görülüyor. Geç bir seansta olan filmi ön sıralardan izleyen adam, önce oturduğu yerden tepki gösterdi. Diğer seyircilerin seslerden rahatsız olarak "Kavganızı dışarıda yapın" uyarılarından sonra ise ortalık bir anda karıştı.

Annesinin 4 Şubat'ta vizyona giren filminin bu kadar izlenmediğini söyleyen adam, "Hiçbirinin burada sesini görmedim. Hepiniz aptalsınız. Anladınız mı?" diyerek filmde Bergen'in sesinin olmamasına tepki gösterdi. Araya giren vatandaşlar ise Dilber Ay'ın oğlu olduğunu söyleyen adamı salondan çıkarmaya çalıştı. Alkollü olduğu ileri sürülen adam, hakaretlerine devam edince tansiyon iyice arttı.

Güçlükle sakinleştirilen adam, güvenlik görevlileri tarafından salondan çıkartıldı. Filmin ortasında çıkan kavgadan dolayı vatandaşlar da tepki gösterince film geri sarılarak yeniden ekrana getirildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER