Buket Aydın Emir Sarıgül aşkı fotoğrafla belgelendi

Geçtiğimiz aylarda Kanal D'deki işinden ayrılan ve eşinden boşanan sunucu Buket Aydın'ın Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül ile fotoğrafları ortaya çıkmış ancak ünlü sunucu olayı yalanlamıştı. Çiftin samimi pozları ortaya çıkınca aşk belgelendi

Buket Aydın Emir Sarıgül aşkı fotoğrafla belgelendi

Geçtiğimiz aylarda Kanal D'deki işinden ayrılan ve eşinden boşanan sunucu Buket Aydın'ın Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül ile fotoğrafları ortaya çıkmış ancak ünlü sunucu olayı yalanlamıştı. Çiftin samimi pozları ortaya çıkınca aşk belgelendi.

Şu sıralar bir yerde çalışmayan spiker Buket Aydın'ın iş adamı Emir Sarıgül'le birlikte samimi pozlar verirken çekilen bir fotoğrafı ortaya çıktı.

Aydın, daha önce Emir Sarıgül'le bir aracın arkasında çekilen fotoğrafının yayılması üzerine açıklama yapmış ve "Telefonumda ve instagram hesabımda siyasetçiler, iş insanları ve sanatçılarla çekilmiş yüzlerce fotoğrafımdan sadece birini alıp kötü niyetli biçimde servis edenleri Allah'a havale ediyorum. Arkadaşım Emir Sarıgül'den de ona istemeden verdiğim rahatsızlıktan ötürü özür diliyorum" ifadelerini kullanmıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER