Can Yaman'a Bir Şok da Partneri Pınar Deniz'den Geldi!

Yaptığı flaş açıklamalarla son günlerde gündemden düşmeyen Can Yaman'ın rol alacağı dizideki partneri Pınar Deniz'in diziden çekilme kararı aldığı açıklandı

Can Yaman'a Bir Şok da Partneri Pınar Deniz'den Geldi!

Yaptığı flaş açıklamalarla son günlerde gündemden düşmeyen Can Yaman'ın rol alacağı dizideki partneri Pınar Deniz'in diziden çekilme kararı aldığı açıklandı.

AÇIKLAMALARIYLA GÜNDEM OLMUŞTU

Can Dostum adlı dizi için bir araya gelecek oyunlardan Can Yaman'ın geçtiğimiz günlerde İspanya'da katıldığı bir söyleşide kadın hayranına verdiği cevapla gündeme bomba gibi düşmüştü. Bir kadın hayranı Can Yaman'a İspanyolca “Buradan Can Yaman’ın mükemmel, ideal bir insan olduğunu düşünerek gideceğiz ancak bize Can Yaman’ın bu dünyadan olduğunu kanıtlayacak bir şeyler anlatabilir misin” diye sorunca Yaman, "Arka odaya geçelim” yanıtını vermişti.

PROJEDEN ÇEKİLMEK İSTEDİ

Geçtiğimiz günlerde de dizinin yapımcısı Faruk Turgut, Yaman'ın bu açıklamalarını talihsizlik olarak nitelendirdiğini söyleyip, diziyi erteleme kararı almıştı.  

Rol arkadaşı Pınar Deniz, Yaman'ın bu açıklamalarından ve dizinin ertelenmesinden dolayı projeden çekilmek istediğini belirtti. Deniz, “Vatanım Sensin”, “Sil Baştan” gibi dizilerde rol almıştı.

İrem Nur Kaya

İrem Nur Kaya, 1995 yılında doğdu. Elazığ Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdi. Bu süre zarfında diksiyon, haber yazma ve yeni nesil gazetecilik eğitimlerini aldı. Stajını Basın İlan Kurumu'nda Halkla iİişkiler Personeli olarak yaptı. Şimdi Ortadoğu Gazetesi'nde haber editörü olarak çalışmakta.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER