Caner Karaloğlu koronavirüse aldırmadan parti düzenledi: Şeyma Subaşı ve Şevval Şahin de katıldı

Koronavirüse aldırmayan iş insanı Caner Karaoğlu villada 150 kişilik parti düzenledi. Karaoğlu'nun partisine Şeyma Subaşı, Şevval Şahin gibi ünlü isimler de katıldı

Caner Karaloğlu koronavirüse aldırmadan parti düzenledi: Şeyma Subaşı ve Şevval Şahin de katıldı

Takvim'den Doğan Savaş'ın haberine göre; iş insanı Caner Karaloğlu, önceki gece Yeniköy'de kendisine ait olduğu iddia edilen villada pandemi kurallarına rağmen 150 kişilik ekiple doğum günü partisi yaptı.

Sabahın ilk ışıklarına kadar devam eden partiye; Şeyma Subaşı, model Şevval Şahin, şarkıcı Ayşe Özyılmazel, Buse İskenderoğlu ve iş insanı Uğur Güven de katıldı. Yüksek sesten rahatsız olan komşular ise hemen polisi aradı.

Uğur Güven, balkonda otururken objektiflere yakalandı. Ekiplerin geldiğini öğrenen Şevval Şahin, Buse İskenderoğlu ve Ayşe Özyılmazel ise partiden ilk ayrılan isimler oldu.

Evde kalanlar ise müziğin sesini kısıp camları kapattı. Partide sabaha kadar eğlenen katılımcılar, maske ve mesafe kuralına aldırış etmedi.

Kendi evinde verdiği partide çektirdiği fotoğrafları sosyal medyada paylaşan Şevval Şahin’in bu sefer bir paylaşım yapmaması dikkat çekti. 

Şeyma Subaşı, arkadaşı Zohaer Majhadi ile böyle poz verdi.

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2020, 12:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER