Çaycı Hüseyin öldü mü? Alpaslan Özmol isyan etti

Sürekli hakkında "Çaycı Hüseyin öldü mü?" diye haber çıkarılan Çocuklar Duymasın dizisinin efsane ismi Alpaslan Özmol isyan etti. Bu kez de koronavirüsten öldüğü ileri sürülen Özmol, "Bir gün gerçekten öleceğim, kimse inanmayacak" dedi.

Çaycı Hüseyin öldü mü? Alpaslan Özmol isyan etti

Uzun yıllar ekranda kalan Türk televizyonlarının fenomen dizisi Çocuklar Duymasın'ndaki Çaycı Hüseyin karakteriyle şöhret olan Alpaslan Özmol'un adı dizi bitmesine rağmen gündemde kaldı.

Dizinin tekrar bölümlerinin de izlenme oranlarının yüksekliği dikkat çekerken, Alpaslan Özmol da şöhretini korudu. Çaycı Hüseyin koronavirüsten öldü!

Çaycı Hüseyin öldü mü?

Ancak sosyal medyada sık sık "Çaycı Hüseyin öldü!" ya da "Çaycı Hüseyin öldü mü?" şeklinde haberler çıkmaya başladı.

Bunun için defalarca kez basın toplantısı düzenleyen ve yaşadığını kanıtlayan Özmol için bu kez de "Çaycı Hüseyin koronavirüsten öldü" şeklinde haberler çıkmaya başladı.

Bunun üzerine Özmol tekrar ekranlara çıktı ve "Sürekli öldürüyorlar. Artık panik atak oldum. Bir gün gerçekten öleceğim ve kimse inanmayacak. Annem beni aradı ve sesimi dinleyip kapattı. ‘Oğlum haberler çıkıyor, korkuyorum’ diyor. Ailem ve dostlarım üzülüyor. Gençlerimiz mizah yapıyor. Ben de gülüyorum ama tadında olmalı. Mizah ölümle olmaz. Bazen geleneklerimizi kaybettiğimizi düşünüyorum. Siz hiç merak etmeyin ben size ölünce haber vereceğim" dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2020, 11:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER