Cem Yılmaz’dan Beyaz TV’ye İlluminati Cevabı!

Komedyen Cem Yılmaz son dönemlerde Twitter’daki etkinliğiyle dikkat çekiyor. Beyaz TV’de yayınlanan programda İllumanati’ye şifreli gönderme yaptığı iddia edilen Yılmaz, Twitter hesabında konuya ilişkin paylaşımda bulundu

Cem Yılmaz’dan Beyaz TV’ye İlluminati Cevabı!

Komedyen Cem Yılmaz son dönemlerde Twitter’daki etkinliğiyle dikkat çekiyor. Beyaz TV’de yayınlanan programda İlluminati’ye şifreli gönderme yaptığı iddia edilen Yılmaz, Twitter hesabında konuya ilişkin paylaşımda bulundu.

SOSYAL MEDYADA HER ZAMANKİNDEN AKTİF

Son dönemlerde sosyal medyadaki aktif görüntüsüyle dikkat çeken Yılmaz, birçok konuyla ilgili kendisine yöneltilen soru ya da önerilere cevap veriyor. Kimi zaman takipçilerini tiye alan tavırlarıyla ilgi çeken Yılmaz, politik konulardaki açık fikirliliğiyle de Twitter’da çok konuşulanlardan oluyor. Karakomik filmler serisiyle izleyiciden beklediği reaksiyonu alamayan Yılmaz, bir yanda stand up gösterilerine hız kesmeden devam ediyor.

BEYAZ TV’YE SERT YANIT

Beyaz TV’de yayınlanan Ne Var Ne Yok adlı programda İlluminati’ye gönderme yaptığı iddia edilen Cem Yılmaz, Twitter hesabında iddialara alaycı bir dille yanıt verdi.

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2020, 11:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER