Çileden çıkan Acun Ilıcalı uyarılara uymayan yarışmacıyı diskalifiye etti!

Survivor 2020'de Berkan ve Yunus Emre'nin oyun esnasında tartışması sonucu Acun Ilıcalı Yunus Emre'yi ciddiyetsiz olduğu gerekçesiyle oyundan diskalifiye etti

Çileden çıkan Acun Ilıcalı uyarılara uymayan yarışmacıyı diskalifiye etti!

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2020’nin bugün ekrana gelecek olan 94. bölüm fragmanı yayınlandı. Gergin geçen oyun sırasında Yunus Emre ile Berkan arasında tartışma yaşanıyor. Tartışmanın büyümemesi için araya giren Acun Ilıcalı, tavırlarından rahatsız olduğu Yunus Emre’yi oyun alanından dışarı çıkarttı.  Agresif tavırları ve kullandığı kelimeler yüzünden izleyiciler tarafından da sevilmeyen bir an önce elenmesi istenen bir oyuncu olan Yunus Emre böylelikle Acun’u da kızdırmış oldu.

Acun Ilıcalı sinirlendi

Agresif tavırlarından dolayı birçok kez Ilıcalı tarafından uyarılan Yunus Emre, Berkan’la tartışırken “Senin gibi efendileri ben iki parmağımla cebimden çıkarıyorum” dedi.. Bu sözlerden sonra sinirlerine hakim olamayan Acun Ilıcalı, “Yunus Emre dikkatlice beni dinle. Sen kötü kelimeler kullanıyorsun. Kötü kelime kullanamazsın. Bunu anlamıyor musun sen?” diyerek yarışmacıyı uyardı. Ancak Yunus Emre’nin bu uyarı karşısında gülmesi Acun’u kızdırıyor. Ilıcalı, “Hiç anlamış gibi değilsin. Anlattığımızdan da bir şey anlamıyorsun” diyerek Yunus Emre’yi oyundan ihraç ediyor.

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2020, 11:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER