Darp edildiğini iddia eden Nuray Sayarı'nın eşi ilk kez konuştu

Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir televizyon programında 31 yıllık eşi tarafından şiddet gördüğünü ve aldatıldığını söyleyen ünlü astrolog Nuray Sayarı'nın bugün görülen boşanma davasında eşi Aşkın Sayarı, hakkında söylenenlerle ilgili ilk kez açıklamalarda bulundu

Darp edildiğini iddia eden Nuray Sayarı'nın eşi ilk kez konuştu

Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir televizyon programında 31 yıllık eşi tarafından şiddet gördüğünü ve aldatıldığını söyleyen ünlü astrolog Nuray Sayarı'nın bugün görülen boşanma davasında eşi Aşkın Sayarı, hakkında söylenenlerle ilgili ilk kez açıklamalarda bulundu.

'Darp yok merdivenlerden düştü'

Aşkın Sayarı, adliye çıkışı davanın 8 Temmuz'a ertelendiğini söyledi ve ekledi: "Darp yok. Yemekten çıkmıştık, ayağı takıldı ve merdivenlerden düştü"

31 yıl önce Aşkın Sayarı ile nikah masasına oturan Nuray Sayarı geçen günlerde; eşinin kendisini evli olan bir kadınla yıllardır aldattığını söyledi. Elinde belgeler olduğunu söyleyen Sayarı, zina davası açacağını belirterek "Eşimden şiddet gördüm ve bacağım kırıldı. Eşim saygınlığını kaybetmesin diye herkese merdivenden düştüm dedim" şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER