Defne Samyeli’den korkunç itiraf: 'Onu öldürmek için plan yaptım!'

Armağan Çağlayan'ın Youtube kanalı 196Sekiz'e konuk olan ünlü sunucu Defne Samyeli, ilginç bir itirafta bulundu. Çağlayan'ın "Affetmeyeceğiniz biri var mı?" sorusuna Defne Samyeli "Çocukluğumda biri vardı. Hatta bir insan nasıl iz bırakmadan öldürülür diye araştırmıştım" diye cevap vererek izleyenleri şaşırttı

Defne Samyeli’den korkunç itiraf: 'Onu öldürmek için plan yaptım!'

Armağan Çağlayan'ın Youtube kanalı 196Sekiz'e konuk olan ünlü sunucu Defne Samyeli, ilginç bir itirafta bulundu. Çağlayan'ın "Affetmeyeceğiniz biri var mı?" sorusuna Defne Samyeli "Çocukluğumda biri vardı. Hatta bir insan nasıl iz bırakmadan öldürülür diye araştırmıştım" diye cevap vererek izleyenleri şaşırttı.

Onun çok kötü biri olduğunu ve bu dünyada olmaması gerektiğini düşünmüştüm. Benim kendi çapımdaki adalet anlayışımdı o zaman. Demek ki hepimizin alt kimliklerinde öyle bir katil var.

Ama bunu hangi şartların ortaya çıkarabileceği gibi gerçeklikler var. Ergendim o zamanlar. Bunu düşündüm ama elbette uygulamadım. Onun dışında bu duyguyu öyle hissettiğim başka biri yok” yanıtını verdi. Samyeli’nin bu itirafı şaşkınlık yarattı.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2020, 11:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER