Demet Akalın'dan küçük çocuğa: 'Senin elini kırarım!'

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, 2 hafta önce kızı Hira ve Okan Kurt ile soluğu Uludağ'da aldı. Akalın'ın kızı Hira, yaşıtlarıyla oynamaya başladı. İddialara göre şarkıcı, kızıyla oynayan bir çocuğun yanına giderek beklenmedik bir çıkış yaptı. Akalın'ın küçük çocuğa "Senin elini kırarım" diye bağırdığı öne sürüldü

Demet Akalın'dan küçük çocuğa: 'Senin elini kırarım!'

Sömestr tatilini fırsat bilen ünlü şarkıcı Demet Akalın, 2 hafta önce kızı Hira ve eski eşi Okan Kurt ile soluğu Uludağ'da aldı. Akalın'ın kızı Hira, yaşıtlarıyla oynamaya başladı. İddialara göre şarkıcı, kızıyla oynayan bir çocuğun yanına giderek beklenmedik bir çıkış yaptı. Demet Akalın'ın küçük çocuğa "Senin elini kırarım" diye bağırdığı öne sürüldü.

'Hayır şaka değil'

Paniğe kapılan çocuk ise bir şey yapmadığını anlattı. Mağdur çocuğun teyzesi Didem Diptaş Tınaztepe, 'Söylemezsem Olmaz' adlı magazin programının yayınına bağlandı. Çocuklar ebeleme oynarken Akalın'ın müdahalede bulunduğunu iddia eden Tınaztepe, şunları söyledi: "Çocuğu 'Üzülme, şaka yapıyor' diyerek teskin etmeye çalıştık. Ama Akalın dönüp 'Hayır, şaka değil. Ellerini kırarım' dedi.

Annesi 'Neden bir çocukla böyle konuşuyorsunuz?' dediğinde de 'Eeeh...' deyip uzaklaştı. Yanındakiler de 'Bu işi uzatmayın' dedi."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER