Ece Erken Şafak Mahmutyazıcıoğlu aşkı bitti mi?

Ece Erken Şafak Mahmutyazıcıoğlu aşkı sona erdi. Sunucu Ece Erken yasak aşk yaşadığı evli ve iki çocuk babası Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile ilişkisini bitirdiğini sosyal medyadan duyurdu

Ece Erken Şafak Mahmutyazıcıoğlu aşkı bitti mi?

Evli ve iki çocouk babası Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile gündeme gelen Ece Erken ilk olarak ilişkisini canlı yayından duyurmuştu. Erken, yasak aşkından dolayı sosyal medya ve çevreden gelen tepkilerle canlı yayında sunuculuğunu yaptığı programdan canlı yayında istifa etti. Her fırsatta ilişkisinin arkasında olduğunu söyleyen Ece Erken, sosyal medya hesabından ilişkisini sonlandırdığını açıkladı. 

Araçlarına zarar verdiği görüntüler ortaya çıktı

Sevgilisi ve karısının yaşadığı eve giderek araçlara zarar verdiği görüntüleri ortaya çıkan ve günlerce konuşulan Ece Erken, Instagram hesabının hikaye kısmından yaptığı paylaşımda "Herkes kendi önünü süpürsün. Ben hatalıydım hatamdan döndüm. Hırsızlık yapmadım, dolandırmadım kimseyi sizler gibi. Bence aynaya bakın kendinizden utanın" dedi.

Erken bir takipçisine de "Yuva yıkmadım, ayrıldım ve o rahatlıkla söylüyorum daha acı. Geçmişi elimde şuan" yanıtını verdi.

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2020, 12:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER