Ertelenen Altın Kelebek Ödüllerinin Yeni Tarihi Açıklandı!

8 Aralık 2019 tarihinde yapılması planlanan ancak gelen boykotlar üzerine ertelenen ve kesin tarihi açıklanmayan Altın Kelebek Ödülleri'nin yapılacağı gün belli oldu. Ödül töreninin 28 Şubat'ta yapılacağı açıklandı.

Ertelenen Altın Kelebek Ödüllerinin Yeni Tarihi Açıklandı!

8 Aralık 2019 tarihinde yapılması planlanan ancak gelen boykotlar üzerine ertelenen ve kesin tarihi açıklanmayan Altın Kelebek Ödülleri'nin yapılacağı tarih belli oldu. Ödül töreninin 28 Şubat'ta yapılacağı açıklandı.

TARTIŞMALARA NEDEN OLMUŞTU

Her sene tartışmalara neden olan bu sene ise adeta bir krize dönüşen Pantene Altın Kelebek Ödül Töreninin yeni tarihi belli oldu. İnternet sitesinden yapılan açıklamada, oylamanın ikinci aşamasının 13 Ocak'tan 13 Şubat'a kadar devam edeceği ve ödül töreninin ise 28 Şubat'ta gerçekleştirileceği bildirildi.

GAZETECİLER BOYKOT ETMİŞTİ

8 Aralık 2019'da yapılması planlanan Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni için birçok gazeteci boykot kararı almış ve sert açıklamalarda bulunmuştu. Didem Arslan Yılmaz, Fatih Portakal, İrfan Değirmenci ve Erdoğan Aktaş gibi isimlerin boykot ettiği ödül töreni belirsiz bir tarihe ertelenmişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER