Erzurumspor için yardım kampanyası düzenliyordu: Acun Ilıcalı'yı canlı yayında şoke eden yanıt

Acun Ilıcalı'nın TV8 ekranlarından canlı yayınlanan Erzurumspor'a yardım gecesinde ilginç olaylar yaşandı. Programı arayan Ali Akyüz isimli bir kişi 'Ben aç karnımı doyuramadım, Erzurum'a yardım mı edeceğim?' dedi

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın TV8'de düzenlediği “Erzurumspor Gecesi”nde ilginç anlar yaşandı. Programı arayan Ali Akyüz isimli bir kişi "Ben aç karnımı doyuramadım, Erzurum'a yardım mı edeceğim?" dedi. Acun Ilıcalı da o sözlere karşılık, "Siz aradınız, biz aramadık sizi" dedi. 

Cenk Yıldıray isimli vatandaş ise, "Yıllardır Survivor'a başvura yapıyoruz ama kabul olmuyor, biz de dedik ki Erzurumspor'umuza bir bağış yapalım, o kabul olsun" dedi.

Acun Ilıcalı ise bu sözlere karşılık, "Erzurumspor'a yardım yapmak, Survivor'a katılmaktan daha kolay. Doğru yolu seçmişsiniz" dedi.

Bunun üzerine ise Cenk Yıldıray isimli vatandaş '"350 lira bağış yapmak istiyoruz" dedi.

Acun Ilıcalı'nın tepkisi ise, "350 lira mı bu? 350 lira bağışlayacaksınız. Valla bağışın miktarı olmaz ama sizin niyette çok sevimli bir durum sezmedim ben. Yani sonuçta burada yardım gecesi. Önemli bir gece. Keşke o telefonu çevirirken biraz düşünseniz. İnsanların bu akşamki motivasyonunu bozmasanız olur mu öyle şeyler? İyi şeyler yapar mısınız hayatta böyle. Var mı iyilikleriniz? Mesela bu akşam bizim vaktimizi çalmayarak güzel bir iyilik yapabilirsiniz. Dimi? Sevaba girersiniz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2021, 10:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER