FETÖ Propagandası İle Suçlanan Babil Dizisinin Yapımcısından Açıklama Geldi!

Son günlerde konusu ve oyuncu kadrosuyla gündemden düşmeyen Star Tv'nin yeni dizisi için FETÖ propagandası yaptığı gerekçesiyle soruşturma açıldığı iddia edilmişti. Dizinin yapımcısı konuyla ilgili açıklamalarda bulundu

FETÖ Propagandası İle Suçlanan Babil Dizisinin Yapımcısından Açıklama Geldi!

Son günlerde konusu ve oyuncu kadrosuyla gündemden düşmeyen Star Tv'nin yeni dizisi için FETÖ propagandası yaptığı gerekçesiyle soruşturma açıldığı iddia edilmişti. Dizinin yapımcısı konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

İDDİALARI YALANLADI

Başrollerinde Halit Ergenç, Ozan Güven, Birce Akalay ve Aslı Enver gibi ünlü oyuncuların yer aldığı 'Babil' dizisine yönelik 'FETÖ propagandası' suçlamasıyla soruşturma başlatıldığı iddia edildi. 'Babil' dizisine soruşturma açıldığına yönelik iddiaları yalanlayan yapımcı şirketinin avukatı, kendilerine herhangi bir tebliğin ulaşmadığını söyledi. 

HERHANGİ BİR YÖNE ÇEKMEK DOĞRU DEĞİL

Dizinin yapımcısı AY Yapım'ın avukatı kendilerine böyle bir soruşturma bilgisi ulaşmadığını açıkladı. Söz konusu iddiaları sosyal medyadan takip ettiklerini belirten yapım şirketinin avukatı, “Zaman zaman yeni başlayan projelerle ilgili bazı iddialar ortaya atılıyor. Bizler ise bu süreçte suç duyurusunda bulunuyoruz. Bu dizi rüşvet aldığı iddia edilen bir akademisyenin hayat hikayesinden ibaret. Herhangi bir yöne çekmek asla doğru değil” dedi.

'Babil' dizisinde; işinden ihraç edilen, banka hesaplarına bloke konulan ve hasta olan çocuğunu tedavi ettirmek çabalayan bir profesörün yaşamı konu ediliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER