Filozof Atakan’dan Aleyna Tilki’ye yanıt: “Seni dinlemiyorum”

Sosyal medyada kitapçıdaki videosuyla gündeme oturan, ardından CNN Türk’te çıktığı yayından sonra adından sıklıkla söz ettiren “Filozof Atakan” Aleyna Tilki’nin “Tanışmamız lazım, ruh eşim gibisin” ifadelerine yanıt verdi.

Filozof Atakan’dan Aleyna Tilki’ye yanıt: “Seni dinlemiyorum”

Sosyal medyada kitapçıdaki videosuyla gündeme oturan, ardından CNN Türk’te çıktığı yayından sonra adından sıklıkla söz ettiren “Filozof AtakanAleyna Tilki’nin “Tanışmamız lazım, ruh eşim gibisin” ifadelerine yanıt verdi.

Aleyna Tilki’ye yanıt verdi

Çocuk yaşta felsefeye ve hayata dair yorumlarıyla dikkat çeken Atakan Kayalar, katıldığı bir programın öncesinde sunucuyla birlikte Instagram için bir video yayınladı. Aleyna Tilki’nin sosyal medya hesabından Atakan’ın videosu için “Tanışmamız lazım Atakan, ruh eşim gibisin” ifadelerini kullanmıştı.

Rap ve Aleyna Tilki dinlemiyor

Sunucuyla birlikte çektiği videoda ne tür müzikler dinlediği sorusuna yanıt veren Atakan yine soruyu farklı bir bakış açısıyla ele aldı ve “Neler dinlemediğimi söyleyeyim ben, ondan sonrasında anlaşılacaktır. Rap ve Aleyna Tilki dinlemem” şeklinde yanıtladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER