Geçtiğimiz gün hayatını kaybeden Haldun Boysan'ın ölümünde kahreden gerçek!

Dizi çekimi için bulunduğu Nevşehir'de kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden sanatçı Haldun Boysan'ın, koronavirüs korkusundan dolayı hastaneye gidemediği için kalp pilinin değiştirilemediği iddia edildi

Geçtiğimiz gün hayatını kaybeden Haldun Boysan'ın ölümünde kahreden gerçek!

'Kurtlar Vadisi'nde canlandırdığı 'Tombalacı' karakteriyle tanınan sanatçı Haldun Boysan, dizi çekimleri için bulunduğu Nevşehir'in Ürgüp ilçesinde kalp krizi geçirerek 62 yaşında yaşamını yitirdi.

Ünlü oyuncunun kalbindeki pilin haziran ayında değişmesi gerektiği ancak Boysan'ın koronavirüs korkusundan dolayı tedavisine devam ettiremediği öne sürüldü.

 Önce havuz başında fenalaşan oyuncunun, hastanedeki ilk tedavisinin ardından taburcu edildiği, bu sabah Ankara'daki doktoruna gidip kalp pilini değiştirmeye hazırlandığı belirtildi.

Sağlık sorunlarıyla pek fazla ilgilenmediği ve yıllardır ayağındaki kırıkla yaşadığı bilinen 62 yaşındaki oyuncuya, setten gelen yönetmen Faruk Teber'in "Senden bu dünyada bir tane daha yok. Lütfen kendini bu kadar ihmal etme" dediği belirtildi.

Teber'e "Tamam artık kendime daha çok dikkat edeceğim" diyen usat sanatçı, ilerleyen saatlerde kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi.

Ürgüp'te kaldığı otelde kalp yetmezliği sonucu hayata gözlerini yuman Haldun Boysan, bugün Ankara Karşıyaka Mezarlığı'nda son yolculuğuna uğurlanacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER