Gözde Atasoy Kökçü, CNN Türk'e veda etti

CNN Türk'ün başarılı spikeri Gözde Atasoy Kökçü'nün bugün canlı yayında izleyicilere veda etti.

Gözde Atasoy Kökçü, CNN Türk'e veda etti

CNN Türk'te hafta içi her gün, "Bugün" programı ile izleyici karşısına çıkan spiker Gözde Atasoy Kökçü, kanalla yollarını ayırdığını canlı yayında açıkladı.

Kökçü, bugünkü canlı yayında şu ifadeleri kullandı.

- Bu benim CNN Türk ekranlarındaki son yayınımdı. Siz değerli izleyicilerimize bunca yıldır beni yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ederim. En yakın zamanda yeniden buluşmak dileğiyle, hoşkalın.

-  Bana CNN Türk kapılarını açan İlker Yasin'e, beni Kanal D Ana Haber koltuğuna oturtan Mehmet Ali Birand'a teşekkür ediyorum.

- Uzun yıllar birlikte çalışmaktan sonsuz keyif aldığım Sayın Aydın Doğan, Doğan Ailesi ve de Doğan Medya bünyesindeki tüm yöneticilerim ve mesai arkadaşlarım.. Ve Demirören Medya’da birlikte çalışma şansı bulduğum tüm meslektaşlarım.. Yaptığım her başarılı yayın sizin sonsuz emeğinizle mümkün oldu. Çok ama çok teşekkür ederim.

- Ama en büyük teşekkürüm siz seyircilerime. Tek başıma, simsiyah bir ekrana bakıp konuşurken bana kendimi hiç yalnız hissettirmediğiniz için hepinize tüm kalbimle, tek tek teşekkür ederim. 

- İçim kıpır kıpır. Yeniden başlamanın o tatlı heyecanını çok özlemişim. En yakın zamanda yeniden buluşmak dileğimle. Hoşçakalın. 

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2020, 19:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER