Hadise yeni aşkıyla ilgili ilk kez konuştu

Ünlü şarkıcı Hadise'nin bir süredir oyuncu Kaan Yıldırım ile aşk yaşadığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Hadise, kameralardan uzak yaşadığı ilişkisiyle ilgili ilk kez konuştu

Hadise yeni aşkıyla ilgili ilk kez konuştu

Ünlü şarkıcı Hadise, bir süredir birlikte olduğu oyuncu Kaan Yıldırım ile aşk yaşadığı iddiaları sonrası sessizliğini korumuştu. Geçtiğimiz aylarda Instagram hesabından bir fotoğraf paylaşan ünlü şarkıcı, Kaan Yıldırım ile aşk yaşadığı haberlerini kanıtlamıştı.

Fotoğrafı kaldırdı

Yıldırım'ın köpeği ile fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan Hadise, bir süre sonra fotoğrafı kaldırmıştı. Bu durum akıllara çiftin arasına kara kedi mi girdi düşüncesini getirirken, başka iddialara göre de Kaan Yıldırım'ın Hadise'nin ilişkilerini açık etmesinden dolayı ona kızgın olduğu söylentilerine neden oldu.

Özel hayatıyla ilgili konuşmaktan kaçınan Hadise dün magazincilere yakalandı. Hadise, Yıldırım ile ilişkisi sorulunca 'Mutluyuz' açıklaması yaptı. 

Hadise, yılbaşında hayatında biri olduğunu belirtip, "Sevgilimi ben isteyene kadar bulamazsınız" mesajı vermişti. Ancak Hadise'nin geçtiğimiz ay beyaz bir köpekle verdiği poz, oyuncu Kaan Yıldırım ile aşkını gözler önüne sermişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER