Halit Ergenç'ten skandal sözler: Sevgilisini darp eden Ozan Güven'i savundu!

Sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darp ettiği iddialarıyla magazin gündemine bomba gibi düşen oyuncu Ozan Güven'in yakın arkadaşı Halit Ergenç, yaşanan olaylarla ilgili konuştu. Ergenç, "Ozan alnının akıyla bu işin içinden çıkacaktır" dedi

Halit Ergenç'ten skandal sözler: Sevgilisini darp eden Ozan Güven'i savundu!

Oyuncu Ozan Güven, sosyal medya uzmanı sevgilisi Deniz Bulutsuz'a evinde saatlerce darp uyguladığı gerekçesiyle gündeme bomba gibi düştü. Kendisinden 17 yaş küçük sevgilisine şiddet uyguladığı için 13,5 yıl hapsi istenen Güven, başrol oynadığı Babil dizisinin yapım şirketiyle anlaşmalarını feshetti.

Bir mekan çıkışı aracına binerken Uçankuş'a konuşan Halit Ergenç ise Babil dizisinde başrolü paylaştığı Ozan Güven hakkında gündeme damga vuracak ifadeler kullandı.

'Alnının akıyla çıkacak'

Güven'in Babil dizisinden ayrılmasıyla ilgili açıklama yapan Halit Ergenç, "Ozan'ın takdiridir. Ben Ozan'ı çok severim, uzun zamandır da tanırım. Sevgimiz baki. Böyle bir olay geldi başına. Ben buradan alnının akıyla çıkacağını düşünüyorum. Mutlaka adalet yerini bulacaktır. Öyle bir karaktere sahip olduğuna hiç şahit olmadım. Mutlaka orada bir şey olmuştur. Adalet çözecektir olayı. Herkesin hakkında hayırlısı" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER