İbrahim Tatlıses: Oğlum beni tehdit ediyor!

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in Bodrum Emniyet Müdürlüğü'ne ifade vererek oğlu Ahmet Tatlıses'in kendisini tehdit ettiğini bildirdi

İbrahim Tatlıses: Oğlum beni tehdit ediyor!

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in Bodrum Emniyet Müdürlüğü'ne giderek oğlu Ahmet Tatlıses'in kendisini tehdit ettiğini söylediği öğrenildi.

Tatlıses'in ifadesi şöyle:

- Benim Bitez’de Tatlıses Konakları’nda 21 adet dairem var. Bunlardan 20 tanesini bulduğum bir müşteriye satacaktım. 

- Ancak öz oğlum Ahmet Salim Tatlıses daireleri kendisinin satacağını ve bu işe beni karıştırmayacağını söylüyormuş. 

- Benim Tatlıses Konakları’na gelmeme de engel olarak 18 Haziran’da ‘O buraya bir gelsin hele görüşürüz, ben burada onu bekliyorum’ şeklinde tehditvari konuşmuş. Bu konuşmaları Şule ismindeki genel müdürüm bana aktardı.

- Ahmet Salim Tatlıses şu anda benim dairelerimin olduğu bu konutlarda yaşamaktadır. Burada önceden sattığı bir dairede geçici olarak bulunmaktadır. 

- Özetle, beni mülkiyetimdeki daireleri benim satmamam ve kendisinin satması konusunda beni tehdit etmektedir.

- Hatta benim bulduğum müşterileri kendisinin bulduğu müşterilere telefonla aratmış, ‘Siz buraya boşuna heveslenmeyin, burayı biz satın alacağız, geri adım da atmıyoruz’ şeklinde konuşmalar olmuş. 

- Mülklerimle ilgili kararlarıma engel olmaya çalışan ve beni gıyabımda tehdit ederek bulduğum müşterilerimi de tehdit eden Ahmet Salim Tatlıses’ten şikayetçiyim. Ateşli silahı olup olmadığını görmedim, ancak olabilir diye düşünüyorum.

İbrahim Tatlıses’in şikayeti üzerine karakola getirilen Ahmet Tatlıses, ifadesinin ardından serbest bırakıldı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER