İbrahim Tatlıses oğlunu hırsızlıkla suçlamıştı: Ahmet Tatlı'dan o sözlere bomba cevap

Geçtiğimiz günlerde yaptığı babalar günü paylaşımıyla imparator lakaplı ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses gündeme bomba gibi düşmüştü

İbrahim Tatlıses oğlunu hırsızlıkla suçlamıştı: Ahmet Tatlı'dan o sözlere bomba cevap

İmparator lakaplı ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses geçtiğimiz günlerde yaptığı babalar günü paylaşımıyla gündeme bomba gibi düşmüştü! Eski eşi Adalet Sara o paylaşıma tepkisiz kalmamıştı. Hemen sonrasında ünlü sanatçı Beyaz Tv'de yayınlanan magazin programının canlı yayınına bağlanarak oğlu Ahmet Tatlı hakkında iddialarda bulunmuş ve hırsızlıkla suçlamıştı. Çok geçmeden oğlu Ahmet Tatlı'dan cevap geldi.. O iddialara yanıt veren Ahmet Tatlı babasının açıklamalarına sert çıktı.. 

İbrahim Tatlıses'in, büyük oğlu Ahmet Tatlıses için kullandığı "O oğlum dediğim var ya Ahmet… En büyük ihaneti yapan o. En güzel dükkanları batırdı, istediği her yeri verdim. Varımı yoğumu veriyorum, yine kurtulamıyorum. İhanet uğradım ihanete. Ben vuruldum, direkt şirkete gidip kasayı boşaltı" ifadelerine Ahmet Tatlıses'ten cevap gecikmedi. Babasının iddialarını yalanlayan Ahmet Tatlıses, İbrahim Tatlıses'in açıklamalarına sert çıktı.

Ünlü şarkıcının sosyal medya hesabı aracılığıyla yaptığı paylaşıma, Tatlıses’in eski eşi Adalet Sara, “'Bugün Babalar Günü’ymüş… Hangi babaların günü kutlu olsun; Anneden öksüzüne anne olmuş, çıkarına uçkuruna el uğruna evladını feda etmeyenlerin! Kız-oğlan, üvey-öz ayrımı yapma-dan sevgisini kuruşunu pay edenlerin… Bugün Babalar Günü’ymüş…” şeklinde cevap vermişti.

Sara'nın paylaşımına tepki gösteren İbrahim Tatlıses, Beyaz Magazin' programına bağlanarak eski eşi Sara'ya ve büyük oğlu Ahmet Tatlıses'e ateş püskürdü. Ünlü sanatçı, büyük oğlu Ahmet Tatlıses tarafından ihanete uğradığını öne sürdü.

Babasının olay yaratan suçlamalarının ardından Ahmet Tatlıses çok sert tepki gösterdi. Sosyal medya hesabından "Kamuoyunun dikkatine" başlıklı bir paylaşım yapan Tatlıses, paylaşımında "Her ne kadar aile mevzularından bahsetmek istemesem ve bugüne kadar bu konularda açıklama yapmaya mesafeli dursam da İbrahim Tatlıses'in benim, annem ve ailem ile ilgili yaptığı açıklamalar korkunç, akıl almaz ve gerçeği yansıtmayan iftiralara döndüğü için açıklama yapmam zaruri hale gelmiştir" ifadelerine yer verdi.

Babasının "7 tane dükkân verdim. En güzel dükkanları batırdı" iddiasını da yalanlayan Ahmet Tatlıses, babasını zarara uğratmadığını söyledi.

BUNA HERKES ŞAHİTTİR

"Kendisi vurulduğu dönemde beni kasasını boşaltmak ile suçlamıştır. İbrahim Tatlıses'in başına bu elim olay geldiğinde ben ameliyat ve tedavi sürecinde İstanbul hatta Almanya'da dahi devamlı hastanedeydim. Evinin de bulunduğu şirkete bir kez gittim, muhasebecisi eşliğinde bende anahtarı dahi bulunmayan evi ve kasası açıldı, sayım yapıldı." dedi.

"Varlıkları muhasebecisi, şirket müdürü ve şirket çalışanları eşliğinde raporlanarak imzalandı. Buna o dönem herkes şahittir." dedi. 

"Bir diğer bahsi geçen olay kendisinin 'Yedi dükkan verdim, hepsini batırdı' söylemiyle ilgilidir. Mecidiyeköy'de 2000'lerin başında bir dükkan açtım, kendisi franchise sistemini Türkiye çapında iptal etti. İşlerimizin bozulmasıyla kapattık. Yine bu olaydan yıllar sonra bir AVM'de gıda üzerine dükkan açtım, yıllar sonra AVM'nin yüksek kira maliyetleri üzerine devrettim. "

BANA EV DAHİ VERMEDİ

İş hayatı normları içinde gerçekleşen bu hadiseleri 'Ben yaptım, batırdı' gibi aksettirmesini rahatsızlığına veriyorum. Nitekim kendisi benim yüzümden bir zarara uğramamıştır ve benim yıllardır süren kendi imkanlarımla sürdürdüğüm iş hayatım devam etmektedir. Bugüne kadar kendisi bana bir ev dahi vermemiştir ama bana ihtiyaç duyduğu her an gözüm kapalı canımı ortaya koymuşumdur."

ANNEME YILAN DİYEMEZ

Babasının akıl sağlığından şüphe duyduğunu belirten Ahmet Tatlıses, açıklamalarına şu şekilde devam etti: "Değil annem kim olursa olsun dini inanışlarından ötürü kendi hür iradesiyle seçtiği kıyafet üzerinden birinin aşağılanmasına göz yumamam. Hiç kimse benim annemi 'kara peçeli' diyerek aşağılayamaz. Hiç kimse benim anneme 'yılan' diyemez. Benim annem kendi halinde, eşrafında herkesin saygı duyduğu eski bir devlet memuru ve namuslu bir kadındır. 'Domuz yağı sürdüler, sevgilime büyü yaptılar, bizi ayırdılar' gibi ardı arkası kesilmez, korkunç, utanç verici iftiraları asla kabul etmiyorum. 

AKIL SAĞLIĞI YERİNDE DEĞİL

Milyonların önünde 'Büyü yaptılar, domuz yağı sürdüler' gibi açıklamalarıyla kendisinin akıl sağlığıyla ilgili olan şüphelerim artmıştır. İbrahim Tatlıses yıllar boyunca kiminle ne istiyorsa onu yaşamış, söylemlerinde belirttiği gibi özel hayatındaki insanlara belli mallar vermiş ve evlatları tarafından asla özel hayatına karışılmamış, tek bir ilişkisine dahi yorum yapılmamış bir insandır"

"Aile meselelerinin bu denli çarpıtılarak sırf beni tahrik etmek üzerine kurgulanmasından rahatsızlık ve üzüntü duyuyorum. Yıllarca neler yaşandığını, neler yapıldığını anlatmak bana yakışmaz, Her ne olursa olsun topluma mal olmuş bir sanatçı olarak kendisini rencide etmek istemiyorum" dedi. 

 Sözlerine devam eden Ahmet Tatlı "Üzerime atılmış bu aslı atarı olmayan suçlamalara cevap verip, susuyorum. Yine kendisinin katıldığı canlı yayında 'Ölmeden önce onlara öyle bir tuzak kuracağım ki' söyleminin yorumunu da kamuoyunun takdirine bırakıyorum" mesajıyla bitirdi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER