Instagram fenomeni Hakan Kakız, Survivor yarışmacılarının mesajlarını ifşa etti

Sosyal medya fenomeni Hakan Kakız, Instagram hesabından Survivor yarışmacıları Yasin Obuz ve Barış Murat Yağcı'nın mesajlarını ifşa etti

Instagram fenomeni Hakan Kakız, Survivor yarışmacılarının mesajlarını ifşa etti

Sosyal medya fenomeni olarak tanınan ve sonrasında DJ olarak çalışmaya başlayan Hakan Kakız, şimdilerde Survivor'da yarışan Yasin Obuz'un kendisine 5 yıl önce attığı mesajları ortaya çıkardı. Kakız, Survivor Barış hakkında da ilginç bir çıkışta bulundu.

Survivor'ı yakından takip eden ve sık sık sosyal medya hesaplarından program ile paylaşım yapan Hakan Kakız, kendisiyle tanışmak isteyen Yasin'in mesajlarını ifşa etti.

Yasin mesajlarda "Hakan nasılsın, ben Yasin. Müsait olunca görüşürüz" diyerek telefon numarasını göndermiş. Kakız ise Yasin'e "Tamam canım kaydettim, haberleşiriz" cevabını vermiş.

Yasin'in mesajlarının ardından aynı yarışmada olan oyuncu Barış ile ilgili bir iddia ortaya atan Hakan Kakız, "Survivor Barış'ı yıllar önce Instagramdan takibe almıştım, bana DM atıp 'Benden sana iş çıkmaz' yazmıştı. Kendisini takibe alan birinin ona yürüdüğünü falan sanan şizofren biri bence, aklıma geldi yazayım dedim" dedi.

Yaptığı paylaşımlardan dolayı tepki çeken Hakan Kakız, gelen yorumların ardından paylaşım yaparak şunları söyledi: "Yasin benim arkadaşım. Mesajı yayınlama sebebim de şu. Barış'ın bana attığı mesajı söylediğimde bana iftira atıyorsun yazdılar, bende dedim ki neden Barış'ın adını kullanayım ben Survivor yarışmacılarının hepsiyle mesajlaşıyorum zaten. Amaç buydu hemen başka yere çekmeyin"

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER