Kerem Bürsin'den Cem Yılmaz'a gönderme: 'Bir bu kalmıştı'

Serenay Sarıkaya'nın eski sevgilisi Kerem Bürsin, Cem Yılmaz ve ve Sarıkaya aşkıyla ilgili ilk kez konuştu. Bürsin, "Benlik bir durum yok herkes mutlu olsun" dedi. Yılmaz, Bürsin'in bu sözleri üzerine Instagram hesabından bir paylaşım yaparak göndermede bulundu

Kerem Bürsin'den Cem Yılmaz'a gönderme: 'Bir bu kalmıştı'

Geçtiğimiz akşam katıldığı bir etkinlikte Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya arasındaki ilişki hakkında kendisine sorular yöneltilen Kerem Bürsin 'Herkes mutlu olsun' şeklinde bir yorumda bulunmuştu. Cem Yılmaz, yaptığı paylaşımla adeta Bürsin'e göndermede bulundu.

'Bu konunun içine dahil olmak istemiyorum'

Kendisinden 18 yaş küçük olan Serenay Sarıkaya ile Atina’da tatil yaparken yakalanan ve sonrasında ilişkisini inkar etmeyen Cem Yılmaz, Instagram hesabından dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Samyeli’yi Sarıkaya ile aldattığı konuşulan Yılmaz, Instagram hesabından “Bir bu kalmıştı, iyi oldu” notuyla Birleşmiş Milletler’in ‘Bizim için sorun yok yeter ki mutlu olsunlar!’ açıklamasını paylaştı.

Yılmaz’ın bu paylaşımı ise dün akşam Etiler’de görüntülenen Kerem Bursin’in yaptığı yorumu akıllara getirdi. Serenay Sarıkaya ile 4 yıl aşk yaşayan Bursin, Serenay ve Cem aşkı için “Bu konunun içine dahil olmak istemiyorum. Benimle ilgili bir konu değil. Herkes mutlu olsun” demişti.

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2020, 14:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER