Kim Milyoner Olmak İster programındaki 'Sivaslı' sorusu kafaları karıştırdı

ATV ekranlarında uzun yıllardır izleyiciyle buluşan ve sunuculuğunu Kenan İmirzalıoğlu'nun yaptığı Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının dün akşamki bölümünde yer alan 'Sivaslı' sorusu kafaları karıştırdı. Yarışmayı izleyen binlerce kişi telefona sarıldı

Kim Milyoner Olmak İster programındaki 'Sivaslı' sorusu kafaları karıştırdı

ATV ekranlarında uzun yıllardır izleyiciyle buluşan ve sunuculuğunu Kenan İmirzalıoğlu'nun yaptığı Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının dün akşamki bölümünde yer alan 'Sivaslı' sorusu kafaları karıştırdı. Yarışmayı izleyen binlerce kişi telefona sarıldı.

Nüfus cüzdanının doğum yeri kısmında Sivaslı yazan birinin memleketi hangi coğrafi bölgenin sınırları içerisindedir? sorusu, bir anda arama motorlarında en çok aranan kelimelerden biri oldu.

15 bin TL değerindeki baraj sorusunda yüzde 50 joker hakkını kullanan yarışmacıya İmirzalıoğlu, "Soruyu tekrar okur musunuz? 'Sivas' değil, 'Sivaslı' yazıyor" şeklinde uyarıda bulundu.

Yüzde 50 joker hakkından sonra çift cevap jokerini de kullanan yarışmacıyı A şıkkı Ege diyerek doğru cevabı verdi.

Sivaslı, Ege bölgesinin İçbatı Anadolu bölümünde yer alıyor. Uşak iline bağlı bir ilçe olan Sivaslı, yaklaşık 486 km² yüzölçümüne sahiptir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER