MasterChef Güzide 7 Milyon Değerindeki Lüks Villası İçin İtirafta Bulundu!

MasterChef yarışma programıyla ünlenen Güzide Mertcan, 7 milyon değerindeki lüks villasıyla ilgili bir itirafta bulundu. Mertcan lüks villasını 4 yıldır satmaya çalıştıklarını ancak Türkiye'de yaşanan olaylardan dolayı satamadıklarını itiraf etti

MasterChef Güzide 7 Milyon Değerindeki Lüks Villası İçin İtirafta Bulundu!

MasterChef yarışma programıyla ünlenen Güzide Mertcan, 7 milyon değerindeki lüks villasıyla ilgili bir itirafta bulundu. Mertcan lüks villasını 4 yıldır satmaya çalıştıklarını ancak Türkiye'de yaşanan olaylardan dolayı satamadıklarını itiraf etti.

'EVİ SİYASETE BAĞLADILAR'

Geçtiğimiz sezonun MasterChef birincisi olan Uğur Kardaş'a 7 milyon TL'lik lüks villasının kapılarını açan Güzide Mertcan, herkesin merak ettiği evi için şunları söyledi: "Evin neden bu kadar olay olduğunu ben de anlamadım. Bir sürü haber sitesinde çıktı ve siyasi bağlantı olduğu için olay oldu. Evi siyasete bağladılar. Buna hak veriyorum çünkü insanlar 'Helal para kazanmamış' gibi düşünüyorlar."

'BİZİM İÇİN ÇOK BÜYÜK'

"Bu ev benim tarzım değil. Biz bunu satarız diye yatırım olarak aldık Türkiye'de yaşanan bazı olaylardan dolayı satamadık. Bu ev bizim için çok büyük. Biz bu evi şu an 2+1 olarak kullanıyoruz. Biz bu evi 4 yıldır satıyoruz. Yarışmadan sonra olmadı yani. Yarışmadan sonra evin değeri arttı satıyoruz falan dermişim."

SATIŞA ÇIKARDILAR

Mertcan ailesi, brüt 1000 metre kare olan net ise 650 metre olan Alkent Gold Malikaneleri'nde bulunan lüks malikanelerini bir ilan satış sitesine 8,5 milyon TL'ye satışa koydu. Güzide Mertcan'ın lüks evinin bulunduğu sitenin aylık aidatı ise 3 bin 500 TL. 10 odası bulunan evin yan tarafında ise bir helikopter pisti bulunuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER