MasterChef Türkiye'ye sürpriz isim: Eski yarışmacı geri dönüyor!

MasterChef Türkiye'nin bugün ekrana gelecek olan 42. bölüm fragmanı yayınlandı. Dün akşam Berk'in elendiği yarışmaya yedek listeden Berker Başmanav dahil oldu

MasterChef Türkiye'ye sürpriz isim: Eski yarışmacı geri dönüyor!

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı MasterChef 2020, dün akşam eleme gecesi bölümüyle ekrana geldi. Eleme adayı olarak belirlenen yarışmacılardan Berk, perde pilavını istenildiği gibi yapamayınca yarışmaya veda etti. Berk'in yerine ise eski yarışmacılardan Berker geldi.

Geçtiğimiz hafta mavi takımda olan yarışmacılar oynanan oyunların hepsini kaybetti. Gülşah, Emir, Berk, Duygu, Ayyüce ve Uğur'un eleme adayı olduğu yarışmaya veda eden isim Berk oldu. MasterChef Türkiye'nin bu akşam ekrana gelecek olan 42. bölümünde ise yenilikler yaşanacak. Yeni bölüm fragmanında kaptanlık oyunu için yarışacak olan yarışmacılar Emir ve Gülşah arasında tartışma çıkıyor.

Her hafta yeni birinin dahil olduğu yarışmaya son olarak Berker Başmanav dahil oldu. Yarıştığı dönemde sürekli ikinci olan ve ana kadroya girmeyi başaramayan Berker'in gelişi tüm yarışmacıları şaşırttı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER