MasterChef yarışmacısı Duygu, milyonların gözü önünde aldatıldığını itiraf etti

TV8 ekranlarının sevilen yarışması MasterChef Türkiye'de yarışan Duygu, dün akşam çarpıcı itiraflarda bulundu. Duygu, anlattıklarıyla herkesi şoke etti

MasterChef yarışmacısı Duygu, milyonların gözü önünde aldatıldığını itiraf etti

MasterChef Türkiye'nin son bölümünde ilginç anlar yaşandı. Programın dikkat çeken isimleri arasında yer alan Duygu Acarsoy, milyonların gözü önünde nişanlısının kendisini aldattığını söyledi. Yaptığı itirafla herkesi şaşırtan Duygu, gözyaşlarına hakim olamadı.

'Kendime çok kızgınım'

Canlı yayında şaşırtan açıklamalar yapan Duygu Acarsoy, "Evliliğe doğru giden bir ilişkim vardı. Bugün aldatıldığımı, aldattığı kızın beni aramasıyla öğrendim. Uğur'a buradan teşekkür ediyorum. Yüzünü en azından evlenmeden gösterdi. Ama kırgınlığım ve kızgınlığım kendime.

Çünkü ben, çok uzun aradan sonra gerçekten birine inandım ve güvendim. Daha önce çok kötü bir deneyimim vardı. Onda da böyle bir tecrübe edinmiştim. Sadece kendime kırgın ve kızgınlığım olduğu için ağladım" ifadelerini kullandı.

Canlı yayında şaşırtan açıklamalar yapan Duygu Acarsoy, Mehmet Şef'in eski ilişkisinde yaşadıklarını sorunca, Duygu şunları söyledi; "Şöyle insanlar bence ders alsın. O insana çok güvendim.

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2020, 10:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER