Masumlar Apartmanı'nda şoke eden ayrılık

TRT 1'in favori dizi Masumlar Apartmanı'nda yaşanan ayrılık seyircinin gözünden kaçmadı. Ünlü isim artık jenerikte bile yer almıyor. Yeni transfer olan oyuncunun kim olduğu da ortaya çıktı

Masumlar Apartmanı'nda şoke eden ayrılık

Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar, Farah Zeynep Abdullah gibi ünlü isimlerin favori dizi Masumlar Apartmanı, dün akşam yayımlanan yeni bölümüyle yine herkesin beğenisini kazandı. Gerçek bir hikayeden uyarlama olan Masumlar Apartmanı zaman zaman güldürse de dün akşam Ezgi Mola'nın hayat verdiği Safiye karakteriyle hüzne boğdu.

Masumlar Apartmanı'nın yeni bölümünde Uygar karakteri yoktu. Uygar karakterini canlandıran Alper Saldıran'ın geçen hafta yayınlanan 9. bölümle birlikte diziden ayrıldığı iddia edildi.

Karakteri dizide yurt dışına gitmiş gibi gösterilen oyuncunun adı da son bölümdeki jenerikte de yer almadı. Masumlar Apartmanı'da kendisinden ayrılan sevgilisi İnci'nin peşini uzun süre bırakmayan Uygar, son olarak ise Han tarafından tehdit edilmişti.

Öte yandan dizinin dün akşamki final sahnesinde ortaya çıkan Naci'nin yüzü henüz gösterilmedi. Son sahnede Naci'nin sadece elindeki yanık izi gösterildi. Safiye'nin aşkı Naci'yi oyuncu Tansel Öngel'in oynayacağı öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER