Mucize doktorun yıldızı Cansın Çekili, koronavirüse yakalandığını duyurdu!

Çocuk, Mucize Doktor ve Erkenci Kuş gibi dizilerde rol alan oyuncu Cansın Çekili, dünyayı etkisi altına alan koronavirüse yakalandığını sosyal medya hesabından duyurdu

Mucize doktorun yıldızı Cansın Çekili, koronavirüse yakalandığını duyurdu!

Çocuk, Mucize Doktor ve Erkenci Kuş gibi dizilerde rol alan oyuncu Cansın Çekili, dünyayı etkisi altına alan corona virüse yakalandı. Kötü haberi sosyal medya hesabından veren oyuncu, “Hastalık o kadar zor ve yorucu ki” dedi.

Test sonucu pozitif çıktı

Çekili “20 gündür bronşit ve alerji ile uğraştığımı zannederken geçen hafta hastaneye gittiğimde yapılan test sonucum pozitif çıktı. Kendi karantinamı sürdürdüğüm döneme şimdi de daha da alan küçültüp odamda kalarak devam ediyorum, çünkü evde hastayım diye yanıma gelen ve kalan canım annem ve kardeşim var.

'Sıkılmaya hakkımız yok'

Sıkılmaya hakkım yok, hakkımız yok. Hastalık o kadar zor ve yorucu ki inanın başka birine de bulaştırırım ve ona da bir şey olur korkusu inanılmaz.

Öksürmekten mesela artık göğsüm ağrıyor, çok sevdiğim çikolatalardan asla tat alamıyorum. Her gün bilmem kaç kez sıktığım parfümlerimin hepsi çekmeceme kalktı çünkü kokusunu alamıyorum.

Zaten aldığım dönemlerde de öksürtüyor yani bazen çok sevdiğiniz şeyler de size iyi gelmeyebiliyormuş bunu anladım. Sağlık diyorum çok önemli. Zaten önemsiyorduk bunu daha da önemsediğimizi anlamak için böyle yaşanmışlıklara ihtiyaç duymayalım" diye belirtti.
 

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2020, 11:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER