Müge Anlı'nın ekibinin kovulduğu iddia edilmişti: Yapım şirketinden açıklama geldi!

ATV'de haftaiçi her gün ekrana gelen ve koronavirüs sebebiyle canlı yayına ara veren Müge Anlı'nın programında "50 kişinin tazminatsız işten çıkartıldığı" iddia edilmişti. Konu ile ilgili yapımcı şirketten açıklama geldi

Müge Anlı'nın ekibinin kovulduğu iddia edilmişti: Yapım şirketinden açıklama geldi!

ATV Ekranlarından yayınlanana Müge Anlı ile Tatlı Sert programı koronavirüs (COVID-19) sebebiyle canlı yayınına ara vermiş ve eski bölümleri yayınlanmaya başlanmıştı. Yayına ara verilmesinden sonra dün ortaya atılan "50 kişi tazminatsız işten çıkarıldı" iddiasına yapımcı şirketten açıklama geldi.

Şirket iddiaları yalanladı

ATV’nin en çok izlenen programlarından Müge Anlı ile Tatlı Sert'in, yayına ara vermesinin ardından 50 çalışanın görevine son verildiği iddiasıyla ilgili yapımcı şirketten açıklama geldi.

İddiaları yalanlayan şirket, "Çalışanlarımız bile biliyor böyle bir şey olmadığını ve bizi arayıp sormuyorlar. SGK çıkışları yapılmadı, maaş alamama durumu yok" dedi.

'Koronavirüs nedeniyle ara verildi'

Mavi Klaket Yapım yönetimi iddiaları yalanladı. Açıklamada, "Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibinde 61 kişi çalışıyor. Haber ekibi ve istihbarat ekibi evde çalışıyor. Montaj ekibi burada. Koronavirüs nedeniyle geçici bir süre yayına ara verdik.

Bunlar aslı astarı olmayan haberler. Çalışanlarımız bile biliyor böyle bir şey olmadığını ve bizi arayıp sormuyorlar. SGK çıkışları yapılmadı, maaş alamama durumu yok. Müge Anlı ile Tatlı Sert gibi bir programda 50 kişinin işine son verilmesi söz konusu olabilir mi?" ifadelerine yer verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER