O Ses Türkiye eski jürisi Mustafa Sandal'dan Acun'u çileden çıkartacak sözler!

Geçtiğimiz yıllarda O Ses Türkiye'de jüri üyeliği yapan Mustafa Sandal, katıldığı bir programda O Ses Türkiye ile ilgili "O bir müzik yarışması değil, jüri şovu" diyerek Acun Ilıcalı'ya göndermede bulundu

O Ses Türkiye eski jürisi Mustafa Sandal'dan Acun'u çileden çıkartacak sözler!

Geçtiğimiz yıllarda O Ses Türkiye'de jüri üyeliği yapan Mustafa Sandal, Youtube üzerinden yayın yapan bir programa katıldı. Katıldığı programda O Ses Türkiye ile ilgili olarak ağır göndermelerde bulunan ünlü şarkıcı Sandal, "O bir müzik yarışması değil, jüri şovu" açıklamasında bulundu.

'Müzik yarışması değil'

Sandal, "Türkiye'de gerçek anlamda bir müzik yarışması yok" diyerek şu sözlerle Acun Ilıcalı ve diğer jüri üyelerine gönderme yaptı: "Benim de ilk iki sene jürisi olduğum dönemden itibaren hiçbir zaman müzik yarışması değildi. Bunu açık ve net olarak söyleyeyim. O aslında bir jüri şovu ve eğlence programı."

'Takımıma da bunları söyledim'

"Oradan takım kurulurken ben bunu ilk andan itibaren yarışmacılara çok net anlatıyordum; burası bir deneyim, buradan keyif almaya bakın diye. Burada ışıklar söndüğünde sona gelindiğinde herkes kendi köşesine çekilecek ve siz bir boşluğa düşeceksiniz. Burada olanların farkında olursanız düştüğünüzde de o mesafeniz o kadar kısa olur. Türkiye'de gerçek anlamda bir yetenek yarışması yok."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER