Oyuncu Meral Asiltürk Madam’ın Kahvesi'nin şubesini Kadıköy Modaya açtı.

Kadıköy moda bu sıralar meşhur Kahveci Madam’ın Kahvesi ile dolup taşıyor. Kahve şubesinin kurucusu ise tiyatro oyuncusu Meral Asiltürk. Nefis kokuları ve farklı tatları ile Madam’ın Kahvesi normal bir kahveciden farklı.

Oyuncu Meral Asiltürk Madam’ın Kahvesi'nin şubesini Kadıköy Modaya açtı.

Kadıköy moda bu sıralar meşhur Kahveci Madam’ın Kahvesi ile dolup taşıyor. Kahve şubesinin kurucusu ise tiyatro oyuncusu Meral Asiltürk. Nefis kokuları ve farklı tatları ile Madam’ın Kahvesi normal bir kahveciden farklı. Öyle ki bir Bozcaada markası olan Madamın Kahvesi kendine has kahveleri ile Bozcaada da sevenlerin buluşma noktası oluyor. 

1980 yılında İstanbul‘da dünyaya gelen Meral Asiltürk, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Bugüne kadar pek çok başarılı projede yer alan tiyatro sanatçısı "Bu Kalp Seni Unutur mu?, Elde Var Hayat, Beni Böyle Sev ve Gelmeyen Bahar" isimli sinema ve dizilerde rol almıştır. Asiltürk, 2010 yılında Leyla'nın Evi adlı tiyatro oyununda sahneye çıkmıştır. Bu sıralarda ise başarılı tiyatro oyuncusu Meral Asiltürk Kadıköy Moda’da Bozcaada‘dan gelen kahveleri ile meşhur Madamın Kahvesi'ni açmış ve bu sayede kendi gibi kahve sevenleri kendi kafesinde ağırlamaktadır. Kahveler konusunda oldukça fazla seçenek olan mekanda Meral Asiltürk’ün favorisi ise "Ada Esintisi" adlı kahve. Ada esintisi Türk kahvesini mutlaka denemenizi tavsiye eden sanatçı kahvenin içeriği hakkında da kahve sevenleri bilgilendirmeyi de unutmadı. Ferah ve tatlı bir tadı olan içerisinde portakal, çilek ve vanilya aramaları bulunan bu eşsiz kahveyi Madamın Kahvesi Moda’da deneyebilirsiniz. Şimdiden afiyet olsun.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER