Rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Ender Saraç karantinaya alındı!

Diyetisyen Ender Saraç, geçtiğimiz pazartesi günü rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Saraç, koronavirüs şüphesiyle karantinaya alındı

Rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Ender Saraç karantinaya alındı!

Diyetisyen Ender Saraç, geçtiğimiz pazartesi günü rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Saraç, koronavirüs şüphesiyle karantinaya alındı. Koronavirüs testi yapılan Ender Saraç'ın test sonuçları henüz açıklanmadı.

Solunum şikayetiyle başvurdu

Üst solunum yolunda sorun yaşaması nedeniyle hastaneye başvuran Saraç'ın eşi Benan Saraç, canlı yayına bağlanarak Saraç'ın koronavirüs test sonucunu beklediğini ve şu anda karantinada olduğunu söyledi.

'Pozitife de hazırız'

Benan Saraç, sözlerine şöyle devam etti: "Biliyorsunuz ki, şuanda test sonucu pozitif çıkan hiçbir vakanın şehri bile açıklanmıyor. İnsanlar panik yaşamasınlar diye ve hasta mahremiyeti denilen bir şey var.

Hukuki olarak bunun takipçisi olacağız. Bu konuda hastane çalışanlarının duyarlı olması gerekirdi. Hem işlerine olan saygıdan hem de hukuki olarak.

Maalesef sadece bu konuda çok üzüldüm. Süreci her türlü detayı ile takip ediyoruz. Stres yapmayın. Sonuç negatif de çıkabilir ama pozitife de hazırız. Yılların doktoru, tecrübe birikimi var"

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER