Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun eski eşi Benan Kocadereli sessizliğini bozdu: Eski eşe veda!

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun eski eşi Benan Kocadere çocuklarının babasının cenazesinin ardından ilk kez paylaşım yaptı

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun eski eşi Benan Kocadereli sessizliğini bozdu: Eski eşe veda!

Ünlü avukat ve eski Beşiktaş yöneticisi Şafak Mahmutyazıcoğlu İstanbul Bakırköy'de ortağı olduğu balıkçıda uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetmesinin ardından dün memleketi Rize'de son yolculuğuna uğurlandı. 

Mahmutyazıcıoğlu'nun cenazesi, otopsi işlemlerinin ardından dün gece uçakla Trabzon'a, buradan da kara yolu ile memleketi Rize'nin Fındıklı ilçesine getirilerek toprağa verildi. 

Ece Erken, taziyelerin kabul edildiği sosyal tesise, elinde eşinin fotoğrafının yer aldığı çerçeve ile geldi, "Çok erken gitti. Onun yerine keşke ben ölseydim" diyerek gözyaşı döktü. Cenazede ünlü avukatın eski eşi Benan Kocadereli de yer aldı. Ece Erken ve Benan Kocadereli'nin, Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun annesi Hacer Mahmutyazıcıoğlu'nun koluna girdiği fotoğraf sosyal medyada defalarca paylaşıldı.

Vefat eden avukat Mahmutyazıcıoğlu'nun, evli oldukları dönemde kendisini Ece erken ile aldattığı Benan Kocadereli, kişisel Instagram hesabından eski eşi için ilk kez açıklama yaptı.

Ece Erken'in "Kocamın katilleri bulun yalvarıyorum" ifadeleriyle yaptığı paylaşımların ardından Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun 15 yıl evli kaldığı iki çocuğunun annesi Benan Kocadereli'den de ilk paylaşım geldi. Çocuklarının babasına son vazifesini yaptıklarını söyleyen Kocadereli, kendisini yalnız bırakmayanlara da teşekkür etti.

İki çocuğunun babasına son vazifesini yaptığını söyleyen Benan Kocadereli, "Evlatlarımın babası nurlar içinde uyusun. Bizi yalnız bırakmayan, arayan, soran dostlarım, arkadaşlarım ve ayrıca buradan mesaj atan yüzlerce iyi kalpli hepinize teşekkür ediyorum" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER